• Popiera segregację sanitarną / przymus szczepień
0
(0)

https://archive.is/RfCP7 – nakłania do szczepienia małych dzieci i mówi o „kokonie ochronnym”, mimo, że na chwilę publikacji artykułu wiadome jest, że szczepionki nie powodują odporności sterylnej (medyczne określenie na możliwość zarażania mimo szczepienia). Bezrefleksyjne nawoływanie do szczepienia.

https://archive.fo/gQGKK – ludzie przeciwni szczepieniom COVID (mimo, że szczepią się przeciwko innym chorobom) są nazywani manipulacyjnie antyszczepionkowcami. Dodatkowo usunięte komentarze Dominiki Arsenickiej, która wskazała na zależność 12 członków od koncernów farmaceutycznych (konflikt interesów) spośród rady o której mowa w artykule. Usuwanie także linków do żali ludzi, którzy nie mogą dostać się do lekarzy, bo ci odmawiają (link do nagrania na bitchute).

https://archive.fo/hWNiI – usunięte komentarze Arleny Acug podające wyniki badań naukowych sprzecznych z narracją Dominiki Sitnickiej. Usunięte komentarze Katarzyny Tg wskazujące, że działania są podobne do nazizmu oraz że omicron preferuje osoby zaszczepione. Arlena pyta dlaczego jej komentarze zostały usunięte – reakcją jest usunięcie i tego komentarza. Usunięte komentarze Platypusa Voraxa, który zaczął swój wywód od słów „Moim zdaniem, pani Sitnicka niewłaściwie to opisuje.” i przywołuje rzeczowe zdarzenia z historii na temat chorób.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Dominika Sitnicka
  • Pełniona funkcja: Redaktor OKO.press
  • Branża: media, polityka
  • Stan na dzień: 30/01/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *