• Popiera segregację sanitarną / przymus szczepień
0
(0)

Jurek Owsiak wymagał podczas ostatniej edycji Pol’And’Rock certyfikatów kowidowych od wszystkich uczestników zgromadzenia muzycznego, mimo, że wprowadzone rozporządzeniem, więc wątpliwe prawnie, restrykcje przewidywały udział do 250 osób niezaszczepionych. Osoby te zostały wykluczone pod pretekstem braku możliwości ich weryfikacji. Przy wejściu wymagał dokumentu tożsamości, certyfikatu kowidowego i wykonania testu COVID-19. Doszło do więc segregacji osób niezaszczepionych surowiej niż określały rozporządzenia.

’Brawo Kult!’ – krzyczy Owsiak i… robi festiwal tylko dla zaszczepionych. Internauci chyba nie pojęli tej 'logiki’

Zespół Kult zabrał głos ws. restrykcji sanitarnych podczas koncertów. Muzycy sprzeciwiają się wpuszczaniu na koncerty tylko osób zaszczepionych przeciwko koronawirusowi – Grupa KULT nie bierze udziału w koncertach, na które będą wpuszczani tylko ludzie zaszczepieni. Apartheidowi mówimy zdecydowanie NIE. CHCEMY ŁĄCZYĆ, A NIE DZIELIĆ – napisał Kult w oświadczeniu – Brawo Kult!

Pieszczoszek systemu Owsiak wprowadza apartheid. KULT po stronie normalności. Zgony po szczepionkach – nie ma, czyli są… – Prokapitalizm, gospodarka, polityka, historia

Pieszczoch wszystkich systemów – od komuny począwszy, a na neo-bolszewizmie spod znaku „Nowej Normalności” Morawieckiego skończywszy – Jerzy (Jurek) Owsiak ogłosił, że na tegoroczną edycję organizowanego przez niego koncertu muzycznego wstęp będą miały wyłącznie osoby zaszczepione. Owsiak, jak przystało na pieszczocha, idzie z prądem, tzn. przyklepuje system sanitarnego apartheidu.

Owsiak: Na Pol’and’Rock Festival trzeba być zaszczepionym i mieć certyfikat covidowy

„Chcemy sprawić, by na Pol’and’Rock Festival wszyscy czuli się bezpiecznie, dlatego uczestnicy będą testowani szybkim testem. Większość z nich musi być również w pełni zaszczepiona, bo taki jest warunek uzyskania zgody na imprezę masową” – mówi PAP Jerzy Owsiak, pomysłodawca i szef Pol’and’Rock Festival.


Jeden z użytkowników portalu Twitter, w odpowiedzi na zamieszoną przez nas notatkę, informuje, że na festiwal można było jednak wejść bez szczepienia. Nie chciał jednak podać szczegółów w jaki sposób można było tego dokonać:

Kamil Dudkowski on Twitter: „Jest to nieprawda. Nie chcę smrodzić Owsiakowi, ale jest to kłamstwo. Nigdy nie byłem szczepiony, a ja i moi znajomi byliśmy na Pol’and’rock zarówno bez szczepienia jak i bez masek. Nie mogę powiedzieć jak, ale kto chciał wejść bez szczepienia, ten wszedł. / Twitter”

Jest to nieprawda. Nie chcę smrodzić Owsiakowi, ale jest to kłamstwo. Nigdy nie byłem szczepiony, a ja i moi znajomi byliśmy na Pol’and’rock zarówno bez szczepienia jak i bez masek. Nie mogę powiedzieć jak, ale kto chciał wejść bez szczepienia, ten wszedł.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Jerzy Owsiak
  • Pełniona funkcja: Prezes WOŚP, organizator Pol'and'Rock, dawniej Woodstock
  • Branża: biznes, fundacje, kultura
  • Stan na dzień: 30/01/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *