Kompilacja fragmentów filmu PLANDEMIC: INDOCTORNATION, który można w całości zobaczyć na stronie https://PlandemicSeries.com

Tłumaczenie: c19.info.pl


Zobacz również:
Dr Chetty (RPA): Nikt nie musiał umrzeć
Nietypowe różnice w toksyczności serii szczepionek

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 8

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Jeden komentarz

  1. Dokument RockeFehlera jest z 2010 roku, a jeszcze teraz jest tyle kowidzian, którzy wierzą w całą tą epidemię.

    Od naszej redakcji – jako że pierwsi to podaliśmy – proszę zauważyć, że czytając ten napis „CAPS” jako cyrylicę (po rsku, bułgarsku, ukraińsku) otrzymujemy SARDZ – wyraz bardzo podobny do SARS. Mimo, że istnieją miliony wirusów i tylko obecnie 7 koronawirusów infekujących ludzi, akurat omawiali koronawirusa i takie też mieli przygotowane maskotki tego eventu 201.

    Ile czasu będzie trzeba naprowadzać kowidzian z ich „mass formation psychosis”? Przecież to przez kowidzian (codziennie pytających „a dlaczego pani nie ma maseczki”) – stracimy wolność, suwerenność i wszystkie prawa człowieka jakie mieliśmy.

    Na pytanie „dlaczego nie ma pani maseczki” proponujemy odpowiedź „łaj ju noupadi” (Why you no puddy? – skuteczność na chwilę obecną stuprocentowa w uciszeniu kowidzianina – żaden nie odpowiedział i nie kontynuował).

    Ważna rzecz której brakuje – każdy kto ma drukarkę niech materiały ten i inne ujawniające ten plan i to co się dzieje (wszelkie kłamstwa) – drukuje i rozdaje przechodniom – w ten sposób przełamujecie barierę bańki informacyjnej (np. wśród starszych ludzi, którzy oglądają tylko telewizję).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *