• Popiera segregację sanitarną / przymus szczepień
0
(0)

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Bolesław Piecha powiedział, że byłby gotów pójść na pakt diabłem, aby wdrożyć wszystkie możliwe rozwiązania dotyczące przymusu szczepień.

Słowa te poseł Piecha wypowiedział w trakcie dzisiejszego wywiadu w telewizji Polsat News. Wypowiedź ta miała związek z faktem, że część posłów klubu Prawa i Sprawiedliwości sprzeciwia się najbardziej drakońskim metodom zmuszania obywateli do przyjęcia preparatu mRNA przeciwko COVID-19 i że będzie potrzebne wsparcie posłów klubów opozycyjnych.

Poseł wyznał, że rozmawiał na temat obowiązku szczepień z Jarosławem Kaczyńskim, czym zasugerował, że prezes PiS nie jest przeciwnikiem radykalnych pomysłów Bolesława Piechy.

Zapytany przez dziennikarza stwierdził, że ewentualne protesty tzw. środowisk antyszczepionkowych „nie miałyby wpływu na rząd PiS”.

Wcześniej poseł klubu PiS dał się poznać jako gorący zwolennik tzw. ustawy segregacyjnej, która pozwalałaby na pozakonstytucyjne prawo pracodawców do wglądu w chronione dane medyczne pracowników w zakresie przyjęcia szczepień przeciw COVID-19.

Obowiązek szczepień przeciw COVID w Polsce? Poseł PiS: poszedłbym na pakt z diabłem, by wdrożyć wszystkie możliwe siły – PCH24.pl

Poszedłbym na pakt z diabłem, by wdrożyć wszystkie możliwe siły – powiedział w poniedziałek na antenie Polsat News poseł PiS Bolesław Piecha, który mówił o wprowadzeniu obowiązku szczepień i ewentualnym „porozumieniu z opozycją” w tej sprawie, gdyby takiemu rozwiązaniu sprzeciwiała się część posłów PiS. – Niejednokrotnie rozmawiałem z Jarosławem Kaczyńskim o obowiązkowości szczepień.

Źródło: Polsat News, PCh24.pl

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Bolesław Piecha
  • Pełniona funkcja: poseł
  • Branża: medycyna, polityka
  • Stan na dzień: 27/12/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.