0
(0)
Polski tancerz, choreograf i aktor pochodzenia ukraińskiego. Trener tańca w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. Zmarł nagle na skutek zapalenia mięśnia sercowego 21 grudnia 2021r. w wieku 34 lat. W komentarzach w mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że był po trzeciej dawce preparatu.

Nie żyje znany tancerz Żora Korolyov. Miał 34 lata

POLSKA. We wtorek późnym wieczorem kraj obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 34-letniego Żory Korolyova, ukraińskiego tancerza, choreografa, przedsiębiorcy i aktora. Szerszej publiczności Korolyov znany był przede wszystkim z udziału w programie Polsatu „Taniec z gwiazdami”. Znana jest przyczyna śmierci tancerza.

Prokuratura nie ujawni wyników sekcji zwłok Żory Korolyova.

Tancerz „Tańca z gwiazdami”, a także znany z epizodów serialowych i filmowych ( „Kochaj i tańcz”, „Niania”, „Ojciec Mateusz”) zmarł „nagle” w grudniu ubiegłego roku tuż przed świętami. Plotki i domysły wzbudziła prokuratura podając że ma wstępne wyniki sekcji zwłok, ale nie będzie ich udostępniać. „Informuję, że prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok.

Żora Korolyov nie żyje. Ivan Komarenko wini szczepionkę na Covid? „Winowajcy kiedyś odpowiedzą”

Żora Korolyov nie żyje, śmierć tancerza znanego z „Tańca z gwiazdami” była ogromnym szokiem. Ivan Komarenko, znany polski antyszczepionkowiec, zasugerował, że winna mogła być szczepionka. Poparli go zwolennicy podobnych teorii. Żora Korolyov nie żyje, w wieku 34 lat niespodziewanie zmarł utalentowany tancerz i choreograf, doskonale znany widzom „Tańca z gwiazdami”.

Na co zmarł nagle Żora Korolyov? To może stać się nawet zdrowej osobie

21 grudnia Polskę obiegła informacja o nagłej śmierci Żory Korolyova – tancerza ukraińskiego pochodzenia, gwiazdy show „Dancing with the Stars”. Prawdopodobną przyczyną śmierci zaledwie 34-letniego tancerza miało być zapalenie mięśnia sercowego. Czym jest ta choroba, jakie są jej przyczyny i objawy? Dlaczego zapadł na nią młody i zdrowy człowiek?

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Żora Korolyov
  • Data zgonu: 21/12/2021
  • Wiek: 34
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: biznes, kultura, media, sztuka
  • Oficjalna przyczyna zgonu: zapalenie mięśnia sercowego
  • Status szczepienia: trzy i więcej dawek
  • Podana szczepionka: nieznana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *