0
(0)
Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, prawnik, socjolog, psycholog, specjalista z zakresu kryminologii, nauczyciel akademicki na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zmarł nagle 28 listopada 2021r. w wieku 61 lat.

Zmarł Profesor Wojciech Dadak | Instytut Filozofii i Socjologii

Żadne słowa nie są w stanie wypowiedzieć jak wielkim żalem okryła nas wiadomość o nagłej śmierci wspaniałego prawnika, dobrego kolegi i znakomitego dydaktyka. Społeczność akademicka Instytutu Filozofii i Socjologii UP składa najszczersze kondolencje Jego Najbliższym. Pogrzeb odbędzie się w dniu 3.12.2021 r. (piątek) o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem św.

Nie żyje krakowski kryminolog, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego – KRKnews

Nie żyje profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego Wojciech Dadak. O śmierci kryminologa poinformowała Katedra Kryminologii UJ, której pracownikiem był prof. Dadak. Prof. Wojciech Dadak był m.in. opiekunem Koła Naukowego Kryminologii TBSP UJ (od 2004 r.) i członkiem Komisji Dyscyplinarnej do spraw nauczycieli akademickich przy Radzie Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego (od 2017 r.).

Nie żyje Wojciech Dadak. Profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, z pochodzenia trzebinianin * MAŁOPOLSKA, Trzebinia › Przelom.pl – portal ziemi chrzanowskiej

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas Wojciech Dadak pochodził z Trzebini, ze znanej rodziny nauczycielskiej. Tata – Andrzej Dadak, o którego 20. rocznicy śmierci wspominaliśmy wczoraj, był profesorem w trzebińskim liceum. Mama – nauczycielką w SP nr 3 w Trzebini. Po ukończeniu LO w Trzebini, Wojciech Dadak studiował prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Nie żyje prof. Wojciech Dadak. Był autorem wielu publikacji z zakresu kryminologii

Nie żyje prof. Wojciech Dadak, autor i wykonawca badań empirycznych w zakresie analizy przestępczości oraz metod jej zwalczania. Prof. Dadak ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskieg, studiował psychologię oraz socjologię na Wydziale Filozoficzno-Historycznym. Odbył aplikację sądową zakończoną złożeniem egzaminu sędziowskiego. Doktor nauk prawnych, doktor habilitowany nauk prawnych w specjalności – kryminologia.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Wojciech Dadak
  • Data zgonu: 28/11/2021
  • Wiek: 61
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: prawo, edukacja, nauczyciel
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.