0
(0)
Nauczyciel i wieloletni wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. gen. bryg. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie. Zmarł 11 stycznia 2022r. w wieku 64 lat.

Zmarł Stanisław Grzelczak, wieloletni nauczyciel i wicedyrektor ZSP nr 1 (dawniej ZSP nr 3) czyli „Energetyka” w Bełchatowie

Magdalena Buchalska-Frysz Zmarł Stanisław Grzelczak, nauczyciel, wieloletni dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. gen. Ludwika Czyżewskiego w Bełchatowie (obecnie Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1) Bełchatów. Zmarł Stanisław Grzelczak. Kolejne smutne wieści. We wtorek, 11 stycznia 2022 roku, zmarł Stanisław Grzelczak.

Nie żyje Stanisław Grzelczak. Uczniowie go uwielbiali

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Bełchatowie nie żyje, informuje społeczność placówki edukacyjnej na Facebooku. W grudniu 2021 roku bełchatowski WOŚP poinformował, że w tym roku oddany sprawie, zaangażowany wolontariusz, jakim zawsze był Stanisław Grzelczak, nie „wystartuje” z Finałem w 2022 roku, podaje Fakt. Wskazano na problemy zdrowotne.

Zmarł Stanisław Grzelczak. Pedagog obdarzony „niezwykłą charyzmą, poczuciem humoru i wielkim sercem”

Stanisław Grzelczak zmarł we wtorek 11 stycznia. Przez lata był nauczycielem przedmiotów zawodowych, mechanicznych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 w Bełchatowie (obecnie ZSP nr 1). Przez wiele lat pełnił także funkcję wicedyrektora ZSP 1. Na profilu społecznościowym ZSP 1 w Bełchatowie pojawił się wpis upamiętniający pedagoga.

Pogrzeb Stanisława Grzelczaka, nauczyciela i wicedyrektora ZSP nr 1 w Bełchatowie

Anna Frysz Pan Stasiu, bo tak wszyscy o nim mówią, od 1986 roku uczył w ZSP nr 1 czyli w „Energetyku”, gdzie przez kilka lat był też wicedyrektorem Pogrzeb Stanisława Grzelczaka w Bełchatowie Pogrzeb Stanisława Grzelczaka odbył się w sobotę, 15 stycznia 2022, w Bełchatowie. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o godz.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Sranisław Grzelczak
  • Data zgonu: 11/01/2022
  • Wiek: 64
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: edukacja
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.