5
(3)
Dziennikarka związana z mediami Agory. Zmarła 24 maja 2021 roku. Przed śmiercią informowała w mediach społecznościowych o ciężkich powikłaniach po szczepieniu.
https://nczas.com/2021/05/25/kalina-mroz-nie-zyje-szczepionka-powod-smierci/

Zmarła młoda dziennikarka, która informowała o ciężkich powikłaniach po szczepieniu | Wiadomości Ostrów Wielkopolski | Kurier Ostrowski

Nie żyje dziennikarka „Gazety Wyborczej” Kalina Mróz. 34-latka nagle trafiła do szpitala. Kilka dni wcześniej informowała o pojawieniu się po zaszczepieniu reakcji immunologicznej na szczepionkę przeciwko COVID-19. O śmierci Kaliny Mróz poinformowała jej redakcja: „Do końca wierzyliśmy, że jej energia i wola życia pozwolą przezwyciężyć nagłą chorobę.

34-letnia dziennikarka „Gazety Wyborczej” nagle zmarła. Reakcja immunologiczna po szczepieniu?

Młoda dziennikarka „Gazety Wyborczej” Kalina Mróz zmarła po szczepionce na koronawirusa. Przed swoją śmiercią zachęcała ona do powszechnego szczepienia. Oficjalnie przyczyny zgonu nie są podawane, lecz jak wiadomo, z jej ostatnich wpisów w mediach społecznościowych, walczyła ona ze skutkami reakcji immunologicznej na podany jej wcześniej preparat.

Kalina Mróz – ostatnie wpisy ś.p. dziennikarki

O śmierci Kaliny Mróz napisały chyba wszystkie mainstreamowe media. Miała prawie 35 lat, była dziennikarką, od 2015 związaną z „Wyborczą Telewizją”. Pisała do większości mediów Agory. Prowadziła m.in. podcast „Kanapowcy” o filmach i serialach. Wg wspominkowego tekstu na wyborcza.pl od 16 maja była w szpitalu.

Zagadkowa śmierć dziennikarki „Wyborczej”. Kalina Mróz nie miała nawet 35 lat.

Z tego, co można przeczytać w artykule wynika, że Kalina Mróz była lubianą i pełną energii osobą. Była mądrą, piękną, utalentowaną i lubianą osobą. Życzliwą i zawsze chętną do pomocy, niezwykle skromną i tytanicznie pracowitą. Była też silną, świadomą swoich praw młodą kobietą. Wyczuloną na ważne społeczne sprawy, zatroskaną o los planety, zaangażowaną w obronę praw zwierząt.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 3

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Kalina Mróz
  • Data zgonu: 24/05/2021
  • Wiek: 34
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: media
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: jedna dawka
  • Podana szczepionka: AstraZeneca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *