5
(1)
Zawodniczka Centrum Rehabilitacji w Grudziądzu. Medalistka mistrzostw Polski i Europy, reprezentantka Polski w podnoszeniu ciężarów podczas paraolimpiady w Pekinie. Zmarła 11 grudnia 2021r. w wieku 36 lat.

Była wzorem dla niepełnosprawnych. Zmarła Emilia Kasak, utytułowana zawodniczka Centrum Rehabilitacji w Grudziądzu [zdjęcia, wideo]

Zmarła Emilia Kasak, wieloletnia zawodniczka Centrum Rehabilitacji im. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu. Była niezwykłą kobietą, przykładem dla wielu osób niepełnosprawnych. Miała zaledwie 36 lat. Emilia Kasak zmarła 11 grudnia, mając 36 lat Była osobą niepełnosprawną. Jej choroba objawiała się m.in. niskim wzrostem. Emilia była pogodzona ze swoją chorobą.

Zmarła Emilia Kasak – Aktualności

Z wielkim żalem informujemy, że w wieku 36 lat zmarła Emilia Kasak, wieloletnia zawodniczka Centrum Rehabilitacji im. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu. W przeszłościt trenowała podnoszenie ciężarów. Emilia Kasak była medalistką imprez rangi Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy oraz zajęła siódme miejsce na Mistrzostwach Świata.

Zmarła Emilia Kasak

Emilia Kasak była medalistką imprez rangi Mistrzostw Polski oraz Pucharu Europy. Zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy oraz zajęła siódme miejsce na Mistrzostwach Świata. Ponadto w 2008 roku wzięła udział w Igrzyskach Paraolimpijskich w Pekinie zajmując 6 miejsce. Trenerem zawodniczki był Mirosław Maliszewski, złoty medalista Igrzysk Paraolimpijskich w Seulu.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Emilia Kasak
  • Data zgonu: 11/12/2021
  • Wiek: 36
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: sport
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *