Choć może to brzmieć jak informacja absurdalna, to jednak jest to prawdziwa: nikt z członków Komisji Zdrowia z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, nie poparł wczoraj poprawki o obowiązku szczepień przeciwko COVID-19 dla posłów i senatorów!

Z grupy 15 posłów PiS, którzy tego dnia głosowali, tylko jeden wstrzymał się od głosu (Tomasz Latos), reszta, tzn. 14 posłów głosowała przeciw!

Do osób głosujących przeciwko poprawce należeli również ci posłowie, którzy dotychczas dali się poznać jako zwolennicy twardej linii walki z pandemią, w tym obowiązku szczepień dla służb mundurowych, nauczycieli i medyków.

Wydruk wyników glosowania nr 24 (11/01/2022)

Przeciwko poprawce byli między innymi posłowie Czesław Hoc i Bolesław Piecha. Ten ostatni wypowiedział się niedawno w telewizji Polsat News, że „byłby gotowy pójść na pakt z diabłem, aby wdrożyć wszystkie możliwe rozwiązania dotyczące przymusu szczepień

tarnogorski.info on Twitter: „Sejmowa Komisja Zdrowia. Poprawa dotycząca obowiązku szczepień posłów i senatorów odrzucona. Głosowało 33 posłów, 16 było za, 16 było przeciw, jeden się wstrzymał. pic.twitter.com/x2w3Sx20K2 / Twitter”

Sejmowa Komisja Zdrowia. Poprawa dotycząca obowiązku szczepień posłów i senatorów odrzucona. Głosowało 33 posłów, 16 było za, 16 było przeciw, jeden się wstrzymał. pic.twitter.com/x2w3Sx20K2

Głosowanie nad poprawką Ruchu 2050

Zobacz również:

Wysłuchanie publiczne dot. ustawy 1846

Bolesław Piecha
Czesław Hoc

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba ocen: 3

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *