Kolejna relacja, która potwierdza twierdzenie anonimowego informatora policyjnego, o której pisaliśmy w naszym materiale o tym, że policja dostała rozkaz aby skupić się na osobach, które nie noszą masek w centrach handlowych, nawet kosztem ogólnego bezpieczeństwa obywateli.

Poniżej zamieszczamy przykład z Ostrowca Świętokrzyskiego. Na filmie mężczyzna, który nosi maskę w sposób niezakrywający nosa, zostaje dość brutalnie obezwładniony przez kilku funkcjonariuszy, mimo tego, że krzyczy, że ma problem z oddychaniem.

yogi 🇵🇱 on Twitter: „Zobaczcie jak bohaterscy funkcjonariusze w Ostrowcu Św. udaremniają transmisję wirusa.Rzyg🤮Za PO było gnojenie Polaków i za tej władzy obchodzącej Chanuki,jest to samo!”Tak się traktuje w Polsce ludzi.Komu wy służycie, bo z naszych podatków to wiadomo, ale dla kogo to nie wiem” pic.twitter.com/MxCHQFBklh / Twitter”

Zobaczcie jak bohaterscy funkcjonariusze w Ostrowcu Św. udaremniają transmisję wirusa.Rzyg🤮Za PO było gnojenie Polaków i za tej władzy obchodzącej Chanuki,jest to samo!”Tak się traktuje w Polsce ludzi.Komu wy służycie, bo z naszych podatków to wiadomo, ale dla kogo to nie wiem” pic.twitter.com/MxCHQFBklh

Patrz też:

Policjant: Musimy gnębić za brak maseczki

Źródło: Twitter

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *