• Nie popiera segregacji sanitarnej / przymusu szczepień
0
(0)
Lekarz specjalista epidemiolog, działacz społeczny, wiceminister zdrowia w latach 1991–1993. Przeciwnik segregacji sanitarnej i obowiązkowych szczepień.

dr ZBIGNIEW HAŁAT: Ta ustawa to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór! – TVPolska.pl

Na najbliższym posiedzeniu Komisji Zdrowia 05.01.2022 r. odbędzie się Wysłuchanie publiczne w sprawie poselskiego projektu ustawy o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19 (druk nr 1846). Co to oznacza? Rozpoczęło się procedowanie ustawy która na wzór innych państw wprowadza segregację sanitarną i dyskryminację.

Dr Hałat: Komu służą rzecznicy ograniczania naszej wolności?

Mamy bardzo liczne doniesienia dotyczące ciężkich niepożądanych odczynów poszczepiennych. Dla dygnitarzy paraliżujących system zgłaszania NOP-ów Polska jest pod tym względem „zieloną wyspą”, ale na podstawie danych z innych krajów widać przerażające liczby chorób i zgonów – mówi w rozmowie z portalem DoRzeczy.pl dr Zbigniew Hałat, lekarz epidemiolog, były wiceminister zdrowia.

Dr Hałat: Trzeba diagnozować i leczyć wszystko, a nie tylko to, co podoba się administracji, według wskazań globalnych

Lekarz był pytany w rozmowie z portalem Radio Maryja o kwestię braku eksperckiej debaty na temat koronawirusa i szczepień. Zdecydowana większość mediów dopuszcza do głosu wyłącznie lekarzy w pełni podporządkowanych rządowej polityce covidowej. Dr Hałat podkreślił, że warto byłoby w większym zakresie dopuścić do przestrzeni publicznej również odmienne poglądy, a także specjalistów w zakresie epidemiologii.

dr ZBIGNIEW HAŁAT: Co wpływa na EPIDEMIĘ niepłodności Polaków? – TVPolska.pl

Dziękujemy Państwu za wspieranie naszej pracy. Bardzo ważny przekaz ⭐️ Prosimy o pełną mobilizację i udostępnienie. Wesprzyj nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta mBank: 26 1140 2004 0000 3102 7508 3989 tytułem: darowizna na tvPolska.pl Problem niepłodności w naszym kraju dotyczy już co piątą parę.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Zbigniew Hałat
  • Pełniona funkcja: lekarz
  • Branża: medycyna, nauka, polityka
  • Stan na dzień: 05/01/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *