• Nie popiera segregacji sanitarnej / przymusu szczepień
4.2
(5)

Pani mec. Anna Kubala jest pewnie znana dla większości osób, które cenią sobie wolność. Polska prawniczka, która walczy z nielegalnymi przepisami i absurdami pandemicznymi w naszym kraju.

Chętnie udziela merytorycznych wywiadów w internecie i dzieli się ogromem prawniczej wiedzy ze swoimi widzami zupełnie za darmo. Na bieżąco wypowiada się o zmianach w przepisach kowidowych wprowadzanych przez nasz rząd.

Pani mecenas ma na swoim koncie wygrane liczne sprawy swoich klientów dotyczące nielegalnych mandatów za brak maseczek czy nie zostanie obsłużonym w sklepie ze względu na panujący reżim sanitarny.

Obecnie prowadzi sprawę mężczyzny, który za brak maseczki został wyrzucony siłą z pociągu.

Anna Kubala radca prawny on Twitter: „Właśnie otrzymałam wyrok uznający za winną osobę, która nie sprzedała towarów osobom bez maseczek. Nie nałożono żadnej kary finansowej, ale to bez znaczenia, gdyż idziemy do sądu cywilnego po odszkodowanie i zadośćuczynienie 🙂 Krok po kroczku walczymy z kowi…dowymi absurdami! pic.twitter.com/BKVSGqEWqF / Twitter”

Właśnie otrzymałam wyrok uznający za winną osobę, która nie sprzedała towarów osobom bez maseczek. Nie nałożono żadnej kary finansowej, ale to bez znaczenia, gdyż idziemy do sądu cywilnego po odszkodowanie i zadośćuczynienie 🙂 Krok po kroczku walczymy z kowi…dowymi absurdami! pic.twitter.com/BKVSGqEWqF

Anna Kubala radca prawny on Twitter: „Mojego klienta wyrzucono siłą z pociągu i zatrzymano na peronie. Prokurator wszczął postępowanie przeciw konduktorowi, 2 policjantom i 2 sokistom. Pamiętajcie o nagrywaniu, nie wszędzie jest monitoring. W grudniu wygrałam 3 sprawy o maseczkiLINKEDIN ZABLOKOWAŁ MI PUBLIKACJE / Twitter”

Mojego klienta wyrzucono siłą z pociągu i zatrzymano na peronie. Prokurator wszczął postępowanie przeciw konduktorowi, 2 policjantom i 2 sokistom. Pamiętajcie o nagrywaniu, nie wszędzie jest monitoring. W grudniu wygrałam 3 sprawy o maseczkiLINKEDIN ZABLOKOWAŁ MI PUBLIKACJE

Anna Kubala radca prawny on Twitter: „Ogłoszone nowe obostrzenia od 15 grudnia są NIELEGALNE. WSZYSTKIE! Rodzice nie pozwólcie zamknąć szkół!!! A dla zaszczepionych prezent od ministra: obowiązkowe testy po powrocie i jeśli jakiś domownik jest chory. pic.twitter.com/WMrsNgMgNZ / Twitter”

Ogłoszone nowe obostrzenia od 15 grudnia są NIELEGALNE. WSZYSTKIE! Rodzice nie pozwólcie zamknąć szkół!!! A dla zaszczepionych prezent od ministra: obowiązkowe testy po powrocie i jeśli jakiś domownik jest chory. pic.twitter.com/WMrsNgMgNZ

Anna Kubala radca prawny on Twitter: „UWAGA, „NADUŻYCIA” POLICJI w trakcie czynności:Policja przed podjęciem czynności musi się przedstawić! Podać imię i nazwisko, stopień i komisariat/komendę, gdzie pracuje. Dane muszą być podane w taki sposób aby można było je zapisać. / Twitter”

UWAGA, „NADUŻYCIA” POLICJI w trakcie czynności:Policja przed podjęciem czynności musi się przedstawić! Podać imię i nazwisko, stopień i komisariat/komendę, gdzie pracuje. Dane muszą być podane w taki sposób aby można było je zapisać.

Osoby, które śledzą Panią mecenas w mediach społecznościowych są na bieżąco informowane o tym, w jaki sposób można obchodzić się z funkcjonariuszami policji, którzy nie znają prawa, a chcą nam wypisać nielegalny mandat.

Wiele osób docenia pracę Pani mecenas i korzystają z jej rad. Niestety nawet tak uczynne osoby, jak Pani Anna spotykają się czasem z niesprawiedliwością i potępieniem. 23 grudnia 2021 roku Pani Anna Kubala została pobita przez policjantów na warszawskiej komendzie tylko dlatego, że nie miała założonej maseczki. Obecnie sprawą zajmuje się prokuratura.

Anna Kubala radca prawny on Twitter: „Zostałam dzisiaj pobita przez policjantów na komendzie. Po wyrwaniu telefonu pozbawiona wolności, znieważana, zastraszana, popychana. Krzyczałam o pomoc i usłyszałam „co? myślisz, że ktoś ci tu pomoże” Na korytarzu było 15-20 policjantów nikt nie pomógł!!!https://t.co/vYkye2QYjr / Twitter”

Zostałam dzisiaj pobita przez policjantów na komendzie. Po wyrwaniu telefonu pozbawiona wolności, znieważana, zastraszana, popychana. Krzyczałam o pomoc i usłyszałam „co? myślisz, że ktoś ci tu pomoże” Na korytarzu było 15-20 policjantów nikt nie pomógł!!!https://t.co/vYkye2QYjr

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 4.2 / 5. Liczba ocen: 5

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Anna Kubala
  • Pełniona funkcja: Radca prawny
  • Branża: prawo
  • Stan na dzień: 12/01/2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *