• Popiera segregację sanitarną / przymus szczepień
5
(1)

Posłankę Prawa i Sprawiedliwości, Małgorzatę Wassermann, poznaliśmy m. in. z brawurowego przewodnictwa w komisji śledczej ds. Amber Gold.

Małgorzata Wassermann

W czasach pandemicznych poznaliśmy ją jednak z nieco innej strony dzięki wywiadowi, który udzieliła portalowi Interia.

W wywiadzie znalazło się wiele pochwał w kierunku Ministra Zdrowia, Adama Niedzielskiego, a jednocześnie sporo niepochlebnych opinii w kierunku posłów, którzy nie akceptują polityki segregacji sanitarnej. Posłanka skrytykowała również wycofywanie się z restrykcji pandemicznych w Czechach i na Litwie.

Pytanie dziennikarza:

Naczelny Sąd Administracyjny w Czechach orzekł, że nie można nikogo, nawet pośrednio, przymuszać do szczepień i nakazał wycofanie paszportów covidowych. Podobnie stało się na Litwie.

Małgorzata Wasserman:

To przerażające, kiedy orzeczenia sądowe są oderwane od zdrowego rozsądku. Jednostka w demokracji jest wolna, ale tylko tak długo, dopóki nie wkracza w wolność drugiej osoby. Oczekiwałabym od sądów, że zachowają się w sposób obiektywnie racjonalny. Pewnie wpływ na to ma fakt, kto po prostu sądzi. Przecież tam też są antyszczepionkowcy i ludzie, którzy nie wierzą w pandemię.

Użytkownicy Twittera zareagowali na postawę pani poseł:

Absurdy XXI wieku on Twitter: „Posłanka Wasserman jest rozczarowaniem dekady. Najpierw podpisała się pod ustawą Hoca, później zagłosowała za #LexKonfident, a teraz broni bandyty Niedzielskiego. / Twitter”

Posłanka Wasserman jest rozczarowaniem dekady. Najpierw podpisała się pod ustawą Hoca, później zagłosowała za #LexKonfident, a teraz broni bandyty Niedzielskiego.

Victor on Twitter: „Szanowna Pani @wassermann_ma – widziałem w Pani materiał na wielkiego polityka. Celowo użyłem czasu przeszłego. https://t.co/9PQu3q3xC3 / Twitter”

Szanowna Pani @wassermann_ma – widziałem w Pani materiał na wielkiego polityka. Celowo użyłem czasu przeszłego. https://t.co/9PQu3q3xC3

StanowczyGłos #PrawdziweDaneCovPl on Twitter: „pani @wassermann_ma odleciała‼️ Prawnik stawiający chore żądze ponad prawem‼️Nie wiem gdzie lata, ale niech nie wraca. Sanitarystom stanowcze nie i ban na stanowiska w sferze publicznej‼️https://t.co/cm42xRcg2N pic.twitter.com/AHKURC55ee / Twitter”

pani @wassermann_ma odleciała‼️ Prawnik stawiający chore żądze ponad prawem‼️Nie wiem gdzie lata, ale niech nie wraca. Sanitarystom stanowcze nie i ban na stanowiska w sferze publicznej‼️https://t.co/cm42xRcg2N pic.twitter.com/AHKURC55ee

Wcześniej pani poseł podpisała się pod segregacyjnym projektem ustawy Czesława Hoca o szczególnych rozwiązaniach zapewniających możliwość prowadzenia działalności gospodarczej w czasie epidemii COVID-19.

Lista posłów podpisanych pod ustawą segregacyjną. Druk nr 1846. Cała treść na st…

Lista posłów podpisanych pod ustawą segregacyjną. Druk nr 1846. Cała treść na stronach Sejmu w zakładce druki sejmowe. Dziś o 18:00 PROTEST POD SEJMEM! W ustawie między innymi: – pracodawca ma weryfikować paszporty covidowe pracowników oraz regularnie co 48 h testować pracowników niezaszczepionych! – odmówisz okazania paszportu lub testu? Pracodawca…

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Małgorzata Wassermann
  • Pełniona funkcja: poseł
  • Branża: polityka
  • Stan na dzień: 31/12/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *