W informacji z 12 grudnia pisaliśmy o relacji jednego z tłiterowiczów, mowiącej o wyszarpywaniu wiernych z kościoła za brak maseczki. Relację tę podważyła @DorotaLi, która twierdziła, że informacja jest fejkiem, że żadnego wyszarpywania nie było.

Jednak z zamieszczonej poniżej relacji wideo wynika coś innego.

Na filmie widać rozmowę funkcjonariuszy w cywilu z mężczyzną bez maseczki, który prosi o ich wylegitymowanie się. Po krótkiej wymianie zdań policjant informuje, że użyje środków przymusu, a następnie łapie mężczyznę za ramię i razem z pozostałymi funkcjonariuszami siłą wyprowadzają mężczyznę z budynku.

Prosimy o obejrzenie tego materiału i samodzielną ocenę, czy takie działanie można nazywać wyszarpywaniem.

🇵🇱 Pilnujmy Polski! 🇵🇱 Nigdy Polin! on Twitter: „pies w czapce!!! wyrwanie człowieka modlącego się z mszy na Jasnej Górze, 12 Grudnia 2021. Ciekawe czy po meczetach i synagogach tak będą biegać. Świetna postawa młodego, który nagrywał.”po co nam wolność?”#13grudnia #StopSegregacjiSanitarnej pic.twitter.com/AqLcA6zFsF / Twitter”

pies w czapce!!! wyrwanie człowieka modlącego się z mszy na Jasnej Górze, 12 Grudnia 2021. Ciekawe czy po meczetach i synagogach tak będą biegać. Świetna postawa młodego, który nagrywał.”po co nam wolność?”#13grudnia #StopSegregacjiSanitarnej pic.twitter.com/AqLcA6zFsF

Patrz również:

Jasna Góra: Policja wyszarpuje ludzi z kościoła?

Źródło: twitter.com

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *