0
(0)
Reżyser, pedagog, aktor teatralny i telewizyjny. Telewidzom znany był z wielu popularnych seriali, m.in. takich jak „Komisarz Aleks”, „Wojenne dziewczyny”, „M jak Miłość” czy „Prawo Agaty”. Zagrał także w filmach na dużym ekranie — w „Listach do M.”, „Paniach Dulskich” oraz „Chopin. Pragnienie miłości”. Zmarł nagle 3 stycznia 2022r. w wieku 62 lat.

Witold Kopeć nie żyje. Grał w teatrze i popularnych serialach. Miał 62 lata

Witold Kopeć nie żyje. Aktor związany z lubelskim teatrem im. Juliusza Osterwy, znany też z najpopularniejszych polskich filmów i seriali, zmarł w poniedziałek 3 stycznia. Najbliżsi współpracownicy żegnają aktora. Witold Kopeć nie żyje. Aktor urodzony w Łodzi, od 1989 roku swoją karierę związał z Lublinem. Występował w teatrze im.

Nie żyje Witold Kopeć. Aktor znany z teatru i popularnych seriali miał 62 lata

Witold Kopeć zmarł w poniedziałek 3 stycznia 2022 roku. „Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości. Z ogromną przykrością informujemy, że 3 stycznia 2022 roku, zmarł Pan Witold Kopeć, wybitny aktor Teatru im. Juliusza Osterwy, wspaniały pedagog, reżyser, działacz społeczny, wyjątkowy człowiek, nasz przyjaciel.

Witold Kopeć nie żyje. Aktor serialowy i telewizyjny, reżyser i pedagog miał 62 lata

Zmarłego aktora we wzruszających słowach pożegnali koleżanki i koledzy z teatru: „Nasze serca są dziś złamane, serce Teatru jest dziś złamane”. Informacja o śmierci Witolda Kopcia pojawiła się we wtorek, 4 stycznia 2022 roku na oficjalnym profilu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie na Facebooku. „Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości.

Zmarł aktor Witold Kopeć, znany z seriali TVP

Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości. Z ogromną przykrością informujemy, że 3 stycznia 2022 roku, zmarł Pan Witold Kopeć, wybitny aktor Teatru im. Juliusza Osterwy, wspaniały pedagog, reżyser, działacz społeczny, wyjątkowy człowiek, nasz przyjaciel – napisano na profilu facebookowym Teatru im. Juliusza Osterwy.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Witold Kopeć
  • Data zgonu: 03/01/2022
  • Wiek: 62
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: kultura, media, sztuka
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *