0
(0)
Nauczycielka historii i religii w Szkole Podstawowej w Czerwiński nad Wisłą, działaczka samorządowa, radna Powiatu Płońskiego. Zmarła nagle 24 grudnia 2021r. w wieku 57 lat.

Nie żyje Teresa Pietrzak

Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas w późnych godzinach wieczornych w Wigilię. Zmarła Teresa Pietrzak, była radna Rady Powiatu Płońskiego i przedstawicielka gminy Czerwińsk w radzie społecznej szpitala. Pani Teresa z zawodu była historykiem i nauczycielką religii. Pracowała w czerwińskiej szkole. Miała 57 lat.

Kondolencje – Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Data: 25.12.2021 r., godz. 08.00 540 Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłym i nieoczekiwanym odejściu śp. Teresy Pietrzak… …nauczycielki historii i religii w czerwińskiej podstawówce ale też zasłużonej dla naszej Gminy działaczki społecznej i byłej Radnej Powiatu Płońskiego. Pani Teresa była lokalną patriotką, na temat historii Czerwińska oraz naszej Bazyliki mogła rozmawiać godzinami.

Zmarła Teresa Pietrzak

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o nagłym i nieoczekiwanym odejściu śp. Teresy Pietrzak… …nauczycielki historii i religii w czerwińskiej podstawówce ale też zasłużonej dla naszej Gminy działaczki społecznej i byłej Radnej Powiatu Płońskiego. Pani Teresa była lokalną patriotką, na temat historii Czerwińska oraz naszej Bazyliki mogła rozmawiać godzinami.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Teresa Pietrzak
  • Data zgonu: 24/12/2021
  • Wiek: 57
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: nauczyciel, działacz samorządowy
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.