0
(0)
Piłkarz związany z Zagłębiem Wałbrzych. W przeszłości występował w III-ligowym Górniku Wałbrzych, później w Czarnych Wałbrzych, MKS-ie Szczawno-Zdrój.Zmarł nagle 2 stycznia 2022r. w wieku 42 lat. Przyczyną śmierci był zawał serca.

Zmarł Piotr Smoczyk

Niedziela, 2 stycznia 2022, 13:54Aktualizacja: 13:57Autor: PAW W wieku 42 lat zmarł Piotr Smoczyk, piłkarz wałbrzyskich klubów. Piotr Smoczyk zmarł na zawał serca. W przeszłości występował w III-ligowym Górniku Wałbrzych, później w Czarnych Wałbrzych, MKS-ie Szczawno-Zdrój, a od lat by związany z Zagłębiem Wałbrzych, gdzie z konieczności występował na pozycji bramkarza, ale wcześniej wywiązywał się solidnie z roli obrońcy lub środkowego pomocnika.

Zmarł Piotr Smoczyk…

Minionej nocy w wieku 42 lat zmarł były zawodnik Czarnych Piotr Smoczyk. Piotr jeszcze w rundzie jesiennej był zawodnikiem Zagłębia Wałbrzych, a w sezonie 2005/2006 reprezentował barwy naszego klubu w okręgówce. Niech spoczywa w pokoju! Rodzinie i bliskim Piotra składamy wyrazy współczucia….

ŻEGNAMY PIOTRA SMOCZYKA

Dotarła do nas bardzo smutna informacja o śmierć byłego zawodnika Górnika, 2 grudnia odszedł Piotr Smoczyk. Piotr swoje sportowe życie spędził w lokalnych klubach a ostatnio grał w Zagłębiu. Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Piotr Smoczyk
  • Data zgonu: 02/01/2022
  • Wiek: 42
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: sport
  • Oficjalna przyczyna zgonu: zawał serca
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *