0
(0)
Piłkarz klubu Zacisze Trześń występującego w rzeszowskiej klasie A. Zmarł nagle 14 stycznia 2022r. w wieku 29 lat podczas prac ziemnych przy wykonywaniu kanalizacji.

Nie żyje piłkarz Zacisza Trześń. Daniel Stachnik miał 29 lat

Nie żyje Dawid Stachnik, który ostatnio reprezentował barwy Zacisza Trześń, występującego w rzeszowskiej klasie A. Piłkarz miał 29 lat. Jak poinformował dziejesienapodkarpaciu.p l, do tragedii doszło w piątek ok. 10:00 w Burdze w gminie Bojanów. Mężczyzna podczas prac ziemnych przy kanalizacji z udziałem koparki nagle zasłabł. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Nie żyje Daniel Stachnik, piłkarz Zacisza Trześń

Zacisze Trześń poinformowało dziś o śmierci piłkarza tego klubu. Daniel Stachnik zmarł podczas wykonywania prac ziemnych. Miał 29 lat. Do tragedii doszło w piątek (14.01), około godziny 9:45 w miejscowości Burdze, w gminie Bojanów. Daniel Stachnik pracował tam przy układaniu kanalizacji z użyciem koparki. Nagle 29-latek stracił przytomność i, mimo podjętej reanimacji, zmarł.

Nie żyje piłkarz Zacisza Trześń. Zmarł nagle podczas pracy

W wieku 29 lat zmarł Daniel Stachnik, piłkarz Zacisza Trześń. Do tragedii doszło w piątek ok. 10:00 w Burdze w gminie Bojanów. Mężczyzna podczas prac ziemnych przy kanalizacji z udziałem koparki nagle zasłabł. Niestety, jego życia nie udało się uratować. O śmierci poinformował klub Zacisze Trześń w mediach społecznościowych: W miniony piątek (14.01.2022) zmarł nasz zawodnik Daniel Stachnik.

Jak oceniasz przydatność tej informacji?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić!

Średnia ocena 0 / 5. Liczba ocen: 0

Ta informacja nie była jeszcze oceniana! Bądź pierwszą osobą, która to oceni.

Ponieważ oceniasz tę informację jako przydatną...

Obserwuj nas na mediach społecznościowych!

Przykro nam, że ta informacja nie była dla Ciebie przydatna!

Napisz nam, co możemy poprawić

Informacje:

  • Imię i nazwisko: Daniel Stachnik
  • Data zgonu: 14/01/2022
  • Wiek: 29
  • Kraj: Polska
  • Dziedzina życia: sport
  • Oficjalna przyczyna zgonu: nieznana przyczyna
  • Status szczepienia: nieznany status szczepienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.